Конференція MC&FPGA

Мова:

Інформація щодо проведення конференції MC&FPGA-2022

Незважаючи на складні часи правового режиму воєнного стану, IV Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні та прикладні аспекти розробки пристроїв на мікроконтролерах і ПЛІС» MC&FPGA-2022 буде проводитися згідно графіка. Пленарне засідання конференції заплановано на 24 червня 2022 року в дистанційному режимі за допомогою ресурсу Google Meet на базі кафедри Мікропроцесорних технологій і систем Харківського національного університету радіоелектроніки, м. Харків, Україна.

Запрошуємо до участі у конференції MC&FPGA-2022.

Інформаційний лист MC&FPGA-2022

Публікація тез доповіді безкоштовна. Тези доповідей отримають цифрові ідентифікатори DOI. За результатами проведення конференції тези доповідей будуть опубліковані на сайті mcfpga.nure.ua.

Актуальність тематики конференції обумовлена тенденціями переходу суспільства до технологій Індустрії 4.0, які висувають нові вимоги до розробки електронних пристроїв. Зокрема, електронне обладнання повинно відповідати вимогам: робота в реальному часі, наявність універсальних інтерфейсів сполучення, урахування змін зовнішніх умов та інше.