Конференція MC&FPGA

Мова:

Відбулася II Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні та прикладні аспекти розробки пристроїв на мікроконтролерах і ПЛІС»

26 червня відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні та прикладні аспекти розробки пристроїв на мікроконтролерах і ПЛІС». Конференція проводилася в дистанційному режимі за допомогою ресурсу Google Meet. Розпочалася вона з вітальних слів ректора університету радіоелектроніки Валерія Васильовича Семенця та проректора з міжнародного співробітництва Мурада Анвер огли Омарова. Після цього спікери презентували доповіді та обговорювали сучасні вимоги до розробки пристроїв на базі мікроконтролерів та ПЛІС. Всі доповіді були змістовні та актуальні згідно тематики конференції. Особливу увагу було приділено реалізації віддаленого доступу до лабораторних макетів. Метою конференції було: обговорення завдань і пріоритетних напрямів науково-технічного розвитку в галузі проектування пристроїв на мікроконтролерах і ПЛІС; вбудованих систем; Інтернету речей; індустріального Інтернету речей та інше. Вирішення проблематики формування більш якісної взаємодії ланцюгів «освіта – наука – виробництво». Сприяння розвитку формування інноваційної екосистеми та розвитку наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок.

В конференції взяли участь: Петришин Любомир доктор технічних наук, професор Гірничо-металургійна академія, професор кафедри управління м. Краків, Польща, представники Чернігівського національного технологічного університету к.т.н., доцент Велігорський Олександр Анатолійович, к.т.н., доцент Хоменко Максим Анатолійович, к.т.н., доцент Іванець Сергій Анатолійович, представник НТУ «ХПІ» к.т.н., доцент Ганна Едвардівна Заволодько та викладачі кафедр університету радіоелектроніки.

Відбулася II Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні та прикладні аспекти розробки пристроїв на мікроконтролерах і ПЛІС»